28/03/2014   Zapraszamy na spotkanie z Kulczyk Foundation
31 marca na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odbędzie się spotkanie przedstawicieli Kulczyk Foundation ze studentami oraz uczniami stołecznych liceów. Weźmie w nim udział m.in. Dominika Kulczyk, założycielka i prezes Kulczyk Foundation, która opowie o celach i kulisach realizowanych przez Fundację działań społecznych.

Kulczyk Foundation (KF) powstała w 2013 roku z inicjatywy Dominiki Kulczyk, która od wielu lat angażuje się w różne formy działalności społecznej. Od 2010 roku jest mi.in wiceprezesem Green Cross Poland, polskiego oddziału jednej z czołowych międzynarodowych organizacji ekologicznych. Jako autorka emitowanego od 2014 roku programu telewizyjnego „Efekt Domina”, dokumentuje działalność Kulczyk Foundation, która dociera do najuboższych krajów świata i niesie pomoc ludziom doświadczonym przez klęski żywiołowe, brak dostępu do opieki medycznej czy edukacji.

W trakcie spotkania przedstawiciele Kulczyk Foundation podzielą się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami z zakresu prowadzenia międzynarodowych projektów pomocowych i opowiedzą o tym jak można zostać wolontariuszem. Dominika Kulczyk weźmie udział
w dyskusji o możliwościach i wyzwaniach, jakie stoją przed osobami chcącymi aktywnie zaangażować się w działalność społeczną. Wydarzenie jest otwarte dla studentów uczelni UKSW oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Spotkanie odbędzie się 31 marca b.r. w kampusie przy ul. Wóycickiego 1/3
w Auli Schumana w Auditorium Maximum w godzinach 11:30-13:30.


Znajdź nas na Facebooku
Zobacz nasze inne serwisy: kosmikus.pl - przyjazna nauka dla najmłodszych.
Odwiedź klasowka.onet.pl - pomoc w sprawdzianach, wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.

Reminder notice for Free Content Creator access point

Notice

Before posting any material, please insure that you have thoroughly reviewed the Terms of Use, Privacy Policy and Children’s Information Privacy Policy and are completely familiar with the rules and obligations for submissions to yTeach Services. For ease of reference, links to each of these documents is provided below.


Terms of Use
Privacy Policy
Children’s Information Privacy Policy