21/07/2014   Zapraszamy do udziału w międzynarodowym projekcie!
Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowym projekcie, który daje możliwość rozwoju pomysłów edukacyjnych w ramach współpracy ze specjalistami z Innovation Lab oraz szkołami z Holandii, Belgii, Szwecji i Finlandii. Program skierowany jest do wszystkich osób, które chciałyby wpłynąć na wzrost efektywności uczenia się. W przedsięwzięciu będą brały udział zarówno szkoły, uczniowie, nauczyciele, jak i wizjonerzy oraz aktywiści edukacyjni.
Uwaga! Warunkiem uczestnictwa jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Program:
3.10 - KICK OFF
Spotkanie wszystkich uczestników z Polski w szkole partnerskiej w Gdańsku* z przedstawicielami Sanoma Learning Lab. Nakreślenie zakresu programu.

październik - listopad: WEBINARS
Cykl 5 webinariów, na których eksperci edukacyjni będą dzielić się z uczestnikami swoją wiedzą, oraz omawiać kolejne etapy pracy nad pomysłami. Po każdym webinarze uczestnicy dostaną zadania do wykonania, które będą omawiane na portalu oraz podczas webinariów. (Webinar - 90 min., od 19:00).

21.11 - LIVE SESSION
Spotkanie podsumowujące w Warszawie*, na którym zostaną wybrane dwa najlepsze pomysły, które wejdą do finału Sanoma Learning Lab i zmierzą się z pomysłami uczestników z Belgii, Finlandii, Holandii i Szwecji (do finału przejdzie razem 10 pomysłów).

15-19.12 - BOOTCAMP
Po prezentacji i głosowaniu wybranych zostaje pięć pomysłów, których autorzy jadą na Bootcamp do Amsterdamu**, gdzie stworzą prototypy swoich rozwiązań.

* Koszty transportu na Kick-off i Live pokrywa Sanoma Learning Lab.
** Koszty transportu, zakwaterowania i wyżywienia na 4-dniowym Bootcamp pokrywa Sanoma Learning Lab.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na STRONIE PROJEKTU.
Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o szybką rejestrację. Wystarczy kliknąć TUTAJ i postępować zgodnie ze wskazówkami.

Zgłoszenia przyjmujemy do 6 sieprnia 2014 r.


Znajdź nas na Facebooku
Zobacz nasze inne serwisy: kosmikus.pl - przyjazna nauka dla najmłodszych.
Odwiedź klasowka.onet.pl - pomoc w sprawdzianach, wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.

Reminder notice for Free Content Creator access point

Notice

Before posting any material, please insure that you have thoroughly reviewed the Terms of Use, Privacy Policy and Children’s Information Privacy Policy and are completely familiar with the rules and obligations for submissions to yTeach Services. For ease of reference, links to each of these documents is provided below.


Terms of Use
Privacy Policy
Children’s Information Privacy Policy